تورهای مسافرتی و CIP

تورهای مسافرتی و CIP

تورهای مسافرتی و CIP

بارها در خصوص خدمات تشریفات در فرودگاهها توضیخاتی ارائه شده است. این خدمات برای اقشار خاص و الیت جامعه طراحی شده و نمونه های خارجی زیادی دارند. در اکثر کشورهای کلاب و باشگاه مشتریان شرکتها و مجموعه ها برای مسافران و مشتریانشان از سرویس های VIP & CIP برای جلب رضایتمندی آنان استفاده می کنند.
یکی از مهمترین مخاطبان خدمات تشریفات فرودگاه، آژانس های مسافرتی هستند. آژانسها برای مسافران در سفرهای داخلی و خارجی از خدمات سی آی پی CIP استفاده می کنند. از این رو به توضیحاتی در خصوص نحوه ی سالنهای CIP با آژانسهای مسافرتی می پردازیم.

 

آژانس های مسافرتی به دو روش از خدمات CIP استفاده می کنند:

1. روش اول و ساده ترین روش رزرو خدمات cip فرودگاه همزمان با تهیه بلیط برای مسافران توسط شرکتهای خدمات مسافری است. از این رو با توجه به اینکه مسافران ویژه همیشه از این سرویس ها استفاده می کنند. پرسنل آژانس علاوه بر خدمات بلیط, خرید CIP را نیز انجام می دهند. بنابراین کانترهای شرکتهای مسافرتی می بایست با این سرویس آشنا باشند تا به مسافر خود جهت رزرو این خدمات کمک کنند. بنابراین همانطور که بیمه و یا ترنسفر فرودگاهی از سرویس های جانبی سفر هستند, خدمات cip نیز امروزه برای مسافران حائز اهمیت است. 

2. روش دوم ارائه ی سرویس CIP بر روی تورهای مسافرتی VIP که تعدادی از آژانس های مسافرتی برای بالا بردن کیفیت تور و رضایت مشتریان خدمات cip را بر روی تور خود همانند بیمه و ترانسفر فرودگاهی قرار می دهند. از این رو مسافر با خریداری تور به صورت خودکار از این سرویس ها استفاده می کند. تورهای تخصصی و لاکچری همیشه از مشتریان دائمی خدمات تشریفات cip هستند. این خدمات علاوه بر ارائه در فرودگاه امام در فرودگاههای داخلی نظیر فرودگاه بین المللی مهراباد، فرودگاه کیش، فرودگاه مشهد, شیزاز, اصفهان و سایر فرودگاهها ارائه می شود. 

 

cip فرودگاه امام (ره) و فرودگاه بین المللی دوبی.

 

انواع تورهای مسافرتی

تورهای مسافرتی با مقاصد مختلف از جمله ، تور تفریحی، تور تخصصی شغلی، تور نمایشگاهی، تور پزشکی، تور درمانی، تور تحصیلی و دوره های آموزشی و … همیشه با نظر به کیفیت بالا نیازمند ارائه ی خدمات ویژه و VIP هستند. تشریفات اختصاصی واران در این راستا برای تورهای مختلف آفرهای ویژه در نظر دارد و بر روی این تورها تخیفیفات و شرایط مناسبی برای آژانس های مسافرتی در نظر می گیرد.

در حال حاضر تعداد زیادی از شرکتهای مسافرتی تحت قرارداد با واران هستند و به نسبت سرویس هایی که نیاز دارند از خدمات تشریفات فرودگاهی استفاده می کنند.
تعدادی از مسافران به دلیل هزینه های بالای cip فرودگاه امام خمینی تمایلی به استفاده از این خدمات ندارند. و یا تورهای مسافرتی تمایل دارند, سرویسی به عنوان آفر به مسافران خود ارائه کنند از این بابت ما پیشنهاد جذابی برای این مسافران و شرکتها داریم:

 

سرویس فست ترک و لانج فرودگاه امام خمینی (ره) – Fast Track & lounge 

این سرویس به صورت انتخابی امکان خریداری دارد شما در منوی تشریفات فرودگاهی می توانید این سرویس را ببینید و توضیحاتی کامل در این باره مشاهده کنید. قیمت فست ترک و لانج تقریبا نصف نرخ خدمات سی آی پی فرودگاه امام هست. و تفاوت زیادی از نظر سرویس در این خدمات مشاهده نمی شود. همچنین مسافر می تواند صرفا از خدمات لانج یا فقط فست ترک استفاده کند که به مراتب ارزان تر و مقرون به صرفه تر هست. بنابراین بر اساس نیاز مسافر این خدمات قابل انتخاب و استفاده است. در زمانهایی که فرودگاه خیلی شلوغ و پرتردد هست, استفاده از فست ترک و عبور از مسیرهای اختصاصی کاملا مقرون به صرفه و ضروریست. بدون صف های طولانی در بازرسی، مراحل کارت پرواز و گذرنامه. (تورهای مسافرتی و cip) اگر همچنان با مفهوم اینکه cip چیست آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب دیگر ما را در این باره بخوانید.

 

پیشنهاد ویژه

لذا پیشنهاد ما به آژانس های مسافرتی برای ارائه یک پیشنهاد عالی و در عین حال مقرون به صرفه استفاده از خدمات فست ترک و یا فست ترک و لانج در پروازهای خروجی فرودگاه امام است البته برای پروازهای ورودی هم فست ترک گزینه مناسبی خصوصا برای مسافران خارجی است.
در کنار خدمات فست ترک، سرویس سی آی پی بهترین و با کیفیت ترین گزینه برای یک تشریفات عالی مسافران شرکتهای مسافرتی است. واران برای مسافران گروهی شرکتهای مسافرتی آفرهای ویژه ای در نظر گرفته است و در عین حال امکان ارائه پنل اختصاصی بر روی بخش همکاران به آدرس varancip.com و ثبت آنلاین درخواستها به سهولت امکان پذیر است. اعمال تخفیف و همچنین رزرو سرویس تاکسی فرودگاهی نیز از دیگر امکانات ویژه ی واران برای همکاران آژانس است.
همچنین واران برای آژانس های مسافرتی که در تورهای داخلی فعالیت دارند امکان همکاری را فراهم آورده است. برای خدمات رسانی بهتر به مسافران در شهرهای تهران، کیش، مشهد، اصفهان، رشت،شیراز, اهواز، تبریز و کرمانشاه امکان ارائه خدمات تشریفات cip و تاکسی فرودگاهی وجود دارد. و شرایط همکاری مناسبی برای همکاران و تورهای لوکس وجود دارد.

 

سرویس از درب منزل تا درب هواپیما و بالعکس (Door To Door)

شاید مسافران کثیرالاسفر با این سرویس آشنایی داشته باشند و خیلی از آژانس های همکاری از این سرویس به مشتریان خود ارائه می دهند. لکن واران با کادری مجرب در بخش ترانسفر و cip و رزرواسیون و هماهنگی این سرویس عملکرد بی نقصی را در مدت فعالیت خود داشته است. به همین دلیل از نقاط قوت ما ارائه پکیج کامل سرویس door to door به مسافران است. ما این امکان را فراهم آوردیم. به عنوان تنها مجموعه ای که کاملا آنلاین خدمات door to door به مسافرین ارائه می دهد همکاری مناسبی با آژانس های مسافرتی تهران و شهرستانها داشته باشیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قراردادها و روش مناسب همکاری می توانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید

 

قرارداد همکاری

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص دریافت وب سرویس cip سی آی پی با ایمیل darvishi@varancip.com مکاتبه داشته باشید و درخواست خود را ارسال کنید.

شماره تماس ها

02157736

09102423100

ارسال دیدگاه