در جهت تکمیل سرویس Door To Door مجموعه تشریفات اختصاصی واران به مسافرین خود، بخش ترانسفر فرودگاهی راه اندازی شد، در این راستا مسافرین محترم می توانند در کنار استفاده از خدمات CIP در فرودگاه های مختلف داخلی و خارجی از ترانسفر فرودگاهی با خودروهای متنوع ( تاکسی و خودروهای تشریفات) فرودگاه به داخل شهر و یا از داخل شهر به فرودگاه استفاده کنند. تیم ترانسفر فرودگاهی واران سعی کرده با در نظر گرفتن استانداردهای مناسب در شهرهایی که امکان ارائه سرویس باکیفیت فراهم هست به مسافرین خود ارائه خدمت کند.
همه ی تلاش ما ارائه سرویس مناسب و تجربه ای متفاوت در سفرهایتان است در این مسیر در همه ی مراحل در کنار شما هستیم، راننده های موجه و آراسته مجموعه ی واران با شما قبل و بعد از سفرهایتان همراه خواهند شد تا با آسودگی و اطمینان شما و خانواده هایتان را به مقصد برسانند.
بزرودی امکان رزرو آنلاین سرویس ترنسفر فرودگاهی بر روی سایت فراهم می شود. همچنین در حال حاضر برای شهر تهران ترانسفر فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه کیش با رزرو خدمات CIP به صورت آنلاین فراهم است. همچنین در آینده ای نزدیک برای سایر شهرهای ایران نیز امکان رزرو سرویس خدمات تزنسفر فرودگاهی فراهم خواهد شد.

 

ترانسفر فرودگاه امام

فرودگاه امام خمینی (ره) در 30 کیلومتری جنوب شهر تهران ما بین اتوبان های تهران-قم و تهران-ساوه قرار دارد. وسعت این فرودگاه بین المللی 14 هزار هکتار است . فاز یک فرودگاه امام خمینی دارای یک ترمینال مسافر بری فعال با ظرفیت جابجایی ۶/۵ میلیون مسافر و ۱۲۰ هزار تن بار در سال بوده و فاز ۲ فرودگاه نیز در حال ساخت می‌باشد. در حال حاضر ترمینال جدید سلام با ظرفیت جابجایی 5 میلیون مسافر در سال نیز شروع به پذیرش مسافر برای تعدادی از پروازها کرده است. 
با توجه به فاصله ی فرودگاه امام از مرکز شهر یکی از موضوعات مهم برای مسافران سرویس ترنسفر به فرودگاه و بالعکس از فرودگاه به داخل شهر است. تشریفات اختصاصی واران در راستای ارائه خدمات مناسب و باکیفیت به مسافرین اقدام به ارائه سرویس ترنسفر فرودگاهی در کنار خدمات CIP فرودگاهی کرده است. انواع خودروهای تاکسی و خودروهای تشریفات جهت خدمات رسانی آماده می باشد. در ادامه لیست خودروها و نرخ ترنسفرهای تشریفات ذکر شده است.

 

ترانسفر فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد یکی از قدیمی ترین فرودگاه های شهر تهران است که امروزه کلیه پروازهای داخلی از این فرودگاه انجام می پذیرد. این فرودگاه در غرب شهر تهران واقع است . اگر شما قصد عزیمت به فرودگاه مهرآباد را دارید و یا قصد بازگشت به منزل از فرودگاه مهرآباد را دارید و یا یک قرار کاری مهم دارید که می خواهید با تشریفات انجام شود. هر چه که باشد شرکت واران آماده است کلیه خدمات ترانسفر فرودگاهی را از فرودگاه مهرآباد به استان های همجوار و بلعکس انجام دهد. برای این منظور شما می توانید در بخش رزرو خدمات CIP علاوه بر رزرو این سرویس، ترانسفر فرودگاهی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. همچنین در آینده ای نزدیک امکان رزرو و خرید ترنسفر فرودگاهی برای مسافر به صورت آنلاین در بخش رزرواسیون سایت به صورت مجزا فراهم می شود.

 

ترنسفر فرودگاه بین المللی دوبی

واران در راستای ارائه ی خدمات بین المللی برای مشتریان خود خدمات ترنسفر از فرودگاه به داخل شهر دبی و بالعکس را با خودروهای تسلا در نظر گرفته است. با توجه به اینکه نرخ تردد در هر مسیر متفاوت است همچنین خودروهای SUV (شاسی بلند) و سایر خودروهای سواری نیز امکان سرویس دهی در فرودگاه بین المللی دبی را دارند. نرخ هر ترانسفر با توجه به مبدا و مقصد متفاوت است لذا امکان مشخص کردن نرخ بعد از ارسال آدرسها وجود دارد.

 

ترنسفر فرودگاه جدید استانبول

برای مسافران امکان استفاده از ترنسفر فرودگاهی در استانبول با انواع خودرو فراهم است نماینده ی مستقیم واران در شهر استانبول آماده خدمات رسانی به درخواستهای شما مسافر محترم می باشد. خودروهای با کیفیت و به روز در از فرودگاه جدید استانبول به داخل شهر و بالعکس و همچنین به فرودگاه سابیها سرویس دهی دارند. مسافر از ایران و به صورت ریالی می تواند این خدمات را رزرو کند.

 

ترانسفر فرودگاهی در سایر شهرها

تشریفات اختصاصی واران همچنین امکان رزرو ترانسفر فرودگاهی در سایر شهرهای ایران را فراهم کرده است شهرهایی که تردد نسبتا بالاتری دارند علاوه بر خدمات تشریفات cip امکان رزرو ترانسفر فرودگاهی را برای مسافر فراهم آورده است. 

 

اهمیت قوانین فرودگاه 

  •  حتما از مراکز معتبر درخواست ترنسفر و پیکاپ فرودگاهی نمائید
  •  برای پروازهای ورودی ارسال دقیق اطلاعات پرواز برای شرکت جهت هماهنگی با راننده الزامیست.
  •  در پروازهای ورودی درصورتی که مسافر خارجی باشد و نیاز به اخذ ویزا دارد حتما ذکر کنید. زیرا مسافرانی که دارای ویزای فرودگاهی هستند دیرتر از مسافران ایرانی از سالن خارج می شوند و ممکن است توقفی بین 2 الی 3 ساعت نیز داشته باشند.
  •  در صورت تاخیر در پروازهای ورودی به دلیل ویزا یا سایر موارد تا یک ساعت هزینه ای دریافت نمی شود ولی برای توقف های بیش از یک ساعت در فرودگاه، هزینه ی تاخیر برای مسافر یا درخواست کننده سرویس منظور می گردد که بر اساس ساعت محاسبه می شود.
  •  در پروازهای خروجی راننده یک ربع قبل از ساعت مقرر شده از جانب مسافر در محل حاضر است و مسافر می بایست در ساعت مذکور سوار خودرو شود در صورتی که مسافر تاخیر داشته باشد تا نیم ساعت هزینه ای محاسبه نمی شود ولی برای توقف بیش از نیم ساعت هزینه منظور می گردد.
  •  هزینه هایی که تحت عنوان ترنسفر و پیکاپ فرودگاه امام به تهران و بالعکس عنوان می شود منظور محدوده ی شهر تهران است. در صورتی که مسافر به خارج از تهران تردد کند هزینه ی اضافی به سرویس تعلق می گیرد.
  •  کلیه ی هزینه های اعلامی برای یک ترنسفر یا پیکاپ محاسبه می گردد و در صورتی که مسافر تحت هر شرایطی بخواهد یک مسیر اضافه تردد کند می بایست هزینه مسیر اضافه را پرداخت نماید.
  •  نرخ های تردد در خارج از شهر به صورت جداگانه محاسبه می گردد  و می بایست از شرکت استعلام گردد.
  •  راننده حق غذا خوردن و سیگار کشیدن را در حین سرویس تحت هیچ شرایطی ندارد و در صورت مشاهده مسافر می تواند گزارش دهد.
  •  خودروهای تشریفات بدون آرم و لوگو هستند و فقط ترنسفرهای فرودگاهی تاکسی با لوگوی شرکتهای تاکسی رانی سرویس ارائه می دهند.

 

قوانین کنسلی ترانسفر فرودگاه

در صورتی که مسافر بخواهد درخواست خود را کنسل نماید می بایست حداقل 6 ساعت قبل از سرویس به شرکت اطلاع دهد. در این حالت هزینه ی برای مسافر منظور نمی گردد. در صورتی که زیر 6 ساعت کنسلی صورت گیرد هزینه ترنسفر مسترد می گردد. در فرودگاه استانبول و دبی یک روز قبل امکان کنسلی ترانسفر فرودگاهی وجود دارد. 

تغییر ساعت درخواست ترانسفر از موارد مهم می باشد لطفا در هنگام رزرو توجه داشته باشید.

تاخیر در پروازها و یا در پروسه ی ویزا شامل مبلغ اضافه می باشد لطفا در این مورد توجه فرمایید.

در صورت عدم دریافت سرویس توسط مسافر، شرکت موظف به جبران مافات و بررسی موضوع و ارائه توضیحات به مسافر است و هزینه به صورت کامل به مسافر عودت داده می شود.