ترانسفر فرودگاهی در دبی

ترانسفر فرودگاهی در دبی

مرحبا و ترانسفر

از دیگر سرویس های تشریفات اختصاصی واران در کنار خدمات تشریفات فرودگاه دبی  (مرحبا) سرویس خودروهای فرودگاهی است. همانطور که قبلا ذکر شد یکی از سرویس های خوب در فرودگاه دوبی خدمات مرحبا است خدمات تشریفات دوبی cip از سال 2016 طی قرارداد واران با این شرکت جهت مسافران ویژه فراهم شده است علاوه بر cip فرودگاه دبی در راستای ارائه هرچه بهتر این سرویسها ترانسفر فرودگاهی نیز به این خدمات اضافه شده است. آژانس های مسافرتی و شرکتهای گردشگری از این پس می توانند سرویس Door to Door را به مسافران ایران و غیرایرانی خود در دوبی ارائه دهند به عبارتی از درب هواپیما تا درب هتل و بالعکس.

 

خدمات ترانسفر فرودگاه دوبی

در صورتی که مسافر اقدام به رزرو خدمات cip دوبی نماید می تواند همزمان درخواست ترانسفر فرودگاهی خود را نیز ثبت کند. ترانسفر با خودروهای تسلا ، سدان و suv انجام می شود. 

نرخ رزرو تاکسی فرودگاه دوبی بسته به نوع خودرو متفاوت است همچنین جهت استعلام نرخ این سرویس می بایست برای پروازهای ورودی مقصد و برای پروازهای خروجی مبدا آن مشخص شود. بنابراین درصورتی نرخ دقیق ترانسفر مشخص خواهد شد که مسافر دقیقا مبدا و مقصد را مشخص نماید. نرخ تاکسی فرودگاهی دوبی معمولا از 200 درهم الی 800 درهم متفاوت است. نرخ تبدیل درهم نیز به صورت روزانه محاسبه می گردد.

 

نکته ی مهم

نکته ی مهم و قابل ذکر این است که در صورت رزرو خدمات cip دوبی امکان ارائه ترانسفر فرودگاهی در حال حاضر وجود دارد و خدمات تاکسی در فرودگاه دوبی به تنهایی در حال حاضر انجام نمی شود. پیشنهاد واران به مسافران محترم دوبی استفاده از خدمات تشریفات در کنار ترانسفر هست چرا که در این صورت مهماندار ویژه ای بعد از خروج از هواپیما تا درب خودرو شما را همراهی می کند و این مزیت بزرگی برای خدمات ترانسفر هست.

هزینه ی سرویس های تشریفات مرحبا دوبی از 120 درهم به بالا شروع می شود و شما می توانید هر کدام از خدمات را که مد نظرتون است جهت سهولت در تردد رزرو و خریداری نمایید. 

قابل توجه آژانس های مسافرتی و شرکتهای گردشگری: واران در راستای ارائه خدمات به صورت آنلاین خدمات مرحبا cip دوبی را به صورت وب سرویس ارائه می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 02157736 تماس حاصل بفرمایید

پشتیبانی: 09102423100

 

2 دیدگاه برای ”ترانسفر فرودگاهی در دبی

 1. سلام
  چرا دیگه دبی ترانسفر نداره؟
  ما سفر دبی در پیش داریم ،بدون لیدر مگه میشه
  نمیدونیم کجا بریم

  1. سلام
   در حال حاضر به صورت محدود ترنسفر فرودگاه دوبی با رزرو خدمات مرحبا امکان پذیر است.

ارسال دیدگاه