تشریفات اختصاصی واران با موضوع ارائه تشریفات سفر در سال 1393 شروع به کار کرد. هدف از تشکیل این مجموعه ارائه سرویس های با کیفیت در حوزه تشریفات فرودگاهی (CIP، VIP، ترنسفر فرودگاهی و…) در ایران و سایر کشورهای جهان است. با توجه به سابقه فرودگاهی مدیران مجموعه تشریفات اختصاصی واران و مشاهده معضلات و مشکلات مسافرین در هنگام تردد در محیط فرودگاه، این مجموعه توانست با ارائه راهکارهایی در مدت کوتاه اعتماد مجموعه های حاضر در حوزه گردشگری را جلب کند و به سرعت با شرکت های خارجی جهت ارائه سرویس به ایرانیان در کشورهای مختلف وارد مذاکره شود و قراردادهای مهمی با فرودگاه بین المللی دبی (Dnata Group) و فرودگاه بین المللی استانبول (TAV Passport) و چندین کشور دیگر به امضا برساند.
ارائه سرویس تشریفات (CIP، Airport Lounge، Meet and Greet) در فرودگاه های ایران:
فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، فرودگاه مهرآباد ، فرودگاه مشهد، فرودگاه کیش ، فرودگاه اهواز ، فرودگاه کرمانشاه ، فرودگاه تبریز , فرودگاه رشت, فرودگاه اصفهان
و ارائه سرویس فرودگاه های سایر شهرهای دنیا:
دبی، استانبول، لندن، مونیخ، تورنتو ،شانگهای ،باکو، سنگاپور، بانکوک , کوالالامپور، ژنو، زوریخ و…

این مجموعه همچنین سرویس ترنسفر فرودگاهی (با خودروهای VIP) جهت مسافرین ویژه را در زمره فعالیت های خود قرار داد و با نظارت کامل و در نظر گرفتن کیفیت های جهانی در سرویسها و گسترش آن در همه شهرهای مهم ایران و در شهرهای دبی و استانبول تا کنون موفقیت خوبی در راستای سرویس دهی مناسب به مسافرین کسب کرده است. در راستای سهولت دسترسی کاربران به کلیه ی سرویس ها، تیم فنی واران با کمک تجربیات چندین ساله، سامانه جامع رزرواسیون C.I.P و Fast Track فرودگاهی و همچنین ترانسفر فرودگاهی را راه اندازی کرده است و کلیه مشتریان می توانند به سهولت و در کمترین زمان ممکن درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند.
همچنین سرویس جدید کارت عضویت و کارت خرید CIP فرودگاهی نیز برای مشتریان شرکتی واران طراحی شده است که در نوع خود کاری منحصربفرد و جدید در حوزه ی ارائه سرویس های فرودگاهی و کانسیژ محسوب می گردد.

در راستای همکاری با مجموعه های گردشگری , واران امکان ارائه ی وب سرویس خدمات خود را فراهمکرده است و مجموعه های همکار می توانند درخواست API سرویس ها را برای تشریفات اختصاصی واران ارسال کنند. 
امید است با همراهی شما سرویس های با کیفیت، نو و شایسته ای برای استفاده ی همه ی ایرانیان فراهم نماییم.