جت اختصاصی 

با توجه به محدود شدن پروازهای ایرلاین های داخلی و خارجی به مقاصد داخلی و خارجی سرویس اجاره هواپیمای اختصاصی جهت برآورده کردن نیاز مسافران VIP توسط واران راه اندازی شده است از این رو اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از این سرویس منحصر بفرد استفاده کنند. برخلاف تصور خیلی از مسافران این سرویس از مبدا ایران به سایر کشورها و شهرهای داخلی امکان پرواز دارد. این جت به صورت کاملا VIP دیزاین شده است و مسافر بر اساس نیازی که دارد می تواند از امکانات آن استفاده کند.

 

پرواز اختصاصی

 

 

 

هزینه پرواز

هزینه های پروازی جت اختصاصی به صورت دلاری محاسبه و دریافت می شود. هزینه در مسیرهای داخلی و خارجی بر اساس شهر و یا کشور متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که هزینه های پرواز با این جت به نسبت شرکتهای خارجی چارترکننده پرواز اختصاصی پایین تر و قابل رقابت است. در حال حاضر تعدادی از شرکتهای خصوصی و مسافران خاص به صورت ماهیانه و سالیانه از این سرویس استفاده می کنند. همچنین محدودیتی در استفاده از این پرواز برای اشخاص حقیقی و حقوقی نیست. شرکت واران با افتخار پذیرای مهمانان محترم داخلی و خارجی است. مبدا پرواز از فرودگاه مهرآباد است و در صورتی که مسافر حتی پرواز خارجی داشته باشد از فرودگاه مهرآباد انجام می پذیرد. 

 

پرواز اختصاصی

 
 
مراحل استفاده از هواپیمای اختصاصی: 
  • ارسال درخواست مسیر پروازی با جزئیات یک هفته قبل (رفت و برگشت و توقف)
  • بررسی درخواست توسط شرکت و اعلام نرخ 
  • پرداخت کامل وجه و انجام مراحل اداری پرواز
  • پرواز در روز مشخص شده 

 

 

جت اختصاصی

 

جت اختصاصی دارای دو نفر خلبان و یک مهماندار است.
مدل هواپیما چلنجر و سال ساخت آن 2001 است.
هواپیما دارای 8 نفر ظرفیت می باشد.
پذیرایی به صورت وی آی پی توسط مهماندار با وعده های غذایی انجام می شود.
مبدا پرواز از فرودگاه مهرآباد و از مسیر اختصاصی و لانج ویژه انجام می شود.

 

اجاره جت اختصاصی

 

هواپیمای اختصاصی (امبرائر 50 نفره)

برای پروازهای با تعداد بالای مسافر تا سقف 50 نفر یک فروند هواپیمای امبرائر با هزینه مناسب امان سرویس دهی از مبدا فرودگاه مهرآباد را دارد. این هواپیما برای مسیرهای کوتاه و میان برد مورد استفاده قرار می گیرد. پذیرایی در پرواز اختصاصی به صورت vip از مسافران صورت می گیرد. توانایی این هواپیما در نشت و برخاست از فرودگاههای کوچک امکان استفاده از آن را برای فرودگاههای کوچک کشور فراهم آورده است. 

هزینه این پرواز به نسبت پرواز جت 8 نفره مناسبتر است. این هواپیما برای سفرهای ورزشکاران، سازمانها و شرکتها، خانواده ها و … می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر به دلیل شرایط ویژه بیماری کرونا پذیرش 30 نفر مسافر امکانپذیر است. 

 

اجاره هواپیما
هواپیمای امبرائر

اطلاعات تماس:

02157736 و 09102423100