جت اختصاصی

با توجه به محدود شدن پروازهای ایرلاین های داخلی و خارجی به مقاصد داخلی و خارجی سرویس اجاره هواپیمای اختصاصی جهت برآورده کردن نیاز مسافران VIP توسط واران راه اندازی شده است از این رو اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از این سرویس منحصر بفرد استفاده کنند. برخلاف تصور خیلی از مسافران این سرویس از مبدا ایران به سایر کشورها و شهرهای داخلی امکان پرواز دارد. این جت به صورت کاملا VIP دیزاین شده است و مسافر بر اساس نیازی که دارد می تواند از امکانات آن استفاده کند.

 

پرواز اختصاصی

 

هزینه پرواز

هزینه های پروازی جت اختصاصی به صورت دلاری محاسبه و دریافت می شود. هزینه در مسیرهای داخلی و خارجی بر اساس شهر و یا کشور متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که هزینه های پرواز با این جت به نسبت شرکتهای خارجی چارترکننده پرواز اختصاصی پایین تر و قابل رقابت است. در حال حاضر تعدادی از شرکتهای خصوصی و مسافران خاص به صورت ماهیانه و سالیانه از این سرویس استفاده می کنند. همچنین محدودیتی در استفاده از این پرواز برای اشخاص حقیقی و حقوقی نیست. شرکت واران با افتخار پذیرای مهمانان محترم داخلی و خارجی است. مبدا پرواز از فرودگاه مهرآباد است و در صورتی که مسافر حتی پرواز خارجی داشته باشد از cip فرودگاه مهرآباد انجام می پذیرد. 

 

پرواز اختصاصی

 
مراحل استفاده از هواپیمای اختصاصی: 
  • ارسال درخواست اجاره جت اختصاصی با ذکر مسیر پروازی با جزئیات یک هفته قبل (رفت و برگشت و توقف)
  • بررسی درخواست اجاره جت توسط شرکت و اعلام نرخ 
  • پرداخت کامل وجه و انجام مراحل اداری پرواز
  • پرواز در روز مشخص شده 

 

 

جت اختصاصی

 

جت اختصاصی دارای دو نفر خلبان و یک مهماندار است.
مدل هواپیما چلنجر و سال ساخت آن 2001 است.
هواپیما دارای 8 نفر ظرفیت می باشد.
پذیرایی به صورت وی آی پی توسط مهماندار با وعده های غذایی انجام می شود.
مبدا پرواز از فرودگاه مهرآباد و از مسیر اختصاصی و لانج ویژه انجام می شود.

اجاره جت اختصاصی

 

هواپیمای لوکس BAe/RG اختصاصی

یکی از هواپیماهای اختصاصی که ظرفیت بالاتری نسبت به جت چلنجر (8 نفره) دارد، جت اختصاصی RG با ظرفیت 30 نفر می باشد. این هواپیما امکان پرواز به مسیرهای کوتاه و متوسط را دارد. این هواپیما توسط شرکت British Aerospace انگلستان (بعدها به BAE Systems تبدیل شد) تولید گردید. تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی اروپایی نظیر Lufthansa ، Brussels Airlines و Swiss International Air Lines این مدل هواپیما را در مسیرهای منطقه‌ای خود برگزیده و از آن استفاده می‌کنند. در حال حاضر این هواپیما در ایران به صورت VIP طراحی و دیزاین شده و صندلی ها از 80 نفر به 28 نفر کاهش پیدا کرده است. 

نمایی از کابین

تعداد 5 صندلی این هواپیمای اختصاصی به صورت فرست کلاس طراحی شده است و 23 صندلی باقی مانده نیز به صورت بیزینس کلاس می باشد. برد پروازی این هواپیما 3340 کیلومتر است. بنابراین در مسیرهای دوبی، استانبول و سایر مسیرهای منظقه ای و داخلی امکان پرواز بدون محدودیت وجود دارد. سه مهماندار در طول پرواز از مسافران پذیرایی خواهند کرد. کرو پروازی این پرواز از اساتید مجرب پروازی کشور می باشند. 

تجربه یک سفر خاص

 

هواپیمای اختصاصی (امبرائر 50 نفره)

برای پروازهای با تعداد بالای مسافر تا سقف 50 نفر یک فروند هواپیمای امبرائر با هزینه مناسب امان سرویس دهی از مبدا فرودگاه مهرآباد را دارد. این هواپیما برای مسیرهای کوتاه و میان برد مورد استفاده قرار می گیرد. پذیرایی در پرواز اختصاصی به صورت vip از مسافران صورت می گیرد. توانایی این هواپیما در نشت و برخاست از فرودگاههای کوچک امکان استفاده از آن را برای فرودگاههای کوچک کشور فراهم آورده است. 

هزینه این پرواز به نسبت پرواز جت 8 نفره مناسبتر است. این هواپیما برای سفرهای ورزشکاران، سازمانها و شرکتها، خانواده ها و … می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تعداد نفرات تا سقف 50 نفر تفاوتی در هزینه برای مسیرهای پروازی ندارد. این پرواز حتی برای سفرهای خارجی با برد کوتاه نظیر نجف یا بغداد نیز قابلیت پروازی دارد. نرخ های هر پرواز بر اساس مسیر تفاوت دارد و نیاز به مکاتبه با بخش بازرگانی واران می باشد. 

اجاره هواپیما

اطلاعات تماس:

02157736 و 09102423100