تشریفات خودرویی

تیم خودروی واران با شناسایی نیازهای مهم شرکتها، آژانسهای مسافرتی، هتلها، تجار و بازرگانان اقدام به ارائه سرویس اجاره خودرو با راننده های مجرب و آموزش دیده بنموده است. در این راستا در چند سال اخیر به گروه های و اشخاص حقیقی سرویس های متنوعی ارائه شده است و تیم واران با تکیه به این تجربیات با مجموعه های معتبری در سطح کشور همکاری می کند. گروه هتل های اسپیناس، وزارت کشور، شرکت ملی نفت چین، شرکت تجارت ایران مال، وزارت دارایی و بیش از 270 آژانس مسافرتی معتبر از جمله مشتریان ما در حوزه ی خدمات خودرویی هستند.

در سالهای اخیر مسافران خارجی شرکتهای معتبر برای جابجایی مسافرانشان از خدمات خودرویی واران استفاده کرده اند. شرکت سرمایه گذاری سرآوا (علی بابا، دیجی کالا، کارخانه نوآوری و…) از جمله مشتریان ثابت واران می باشد. گروههای موسیقی و خواننده های کشورمان نیز از جمله کسانی هستند که از خدمات اجاره خودرو با راننده ما استفاده می کنند. تشریفات خودرویی گروه موسیقی آلمانی “شیلر” در سفر به ایران در دو نوبت با تشریفات اختصاصی واران انجام شده است. همچنین تیم های ورزشی نیز از خدمات واران در سفرهایشان استفاده می کنند از جمله تشریفات خودرویی تیم ملی فوتبال چین در سفر به ایران برای بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه از این جمله است. 

شرکتهای صنعتی و تجاری نیز برای مهمانان خود از خدمات خودرویی واران استفاده می کنند. شرکت دارویی اکتوروکو، شرکت اکواگروپ، شرکت تجارت بین الملل ثابت و بسیاری از شرکتهای دیگر نیز از جمله مشتریان واران هستند.

 

اجاره خودرو با راننده در سایر شهرها

اجاره خودروهای با راننده در بسیاری از شهرهای مهم ایران راه اندازی شده است در تهران به دلیل تنوع خودرویی بیشتر خودروهای متنوع و بیشتری جهت اجاره در دسترس مهمان قرار دارد در شهرهای تبریز و مشهد نیز خودروهای با کیفیتی جهت اجاره وجود دارد. همچنین در کیش نیز علاوه بر اجاره با راننده خودروهای بدون راننده نیز اجاره داده می شود. خودروهای لوکس جزیره ی کیش مزیت بسیار مناسبی نسبت به سایر شهرها دارند. 

در سایر شهرها از جمله اهواز، اصفهان و شیراز نیز اجاره خودرو با راننده بر اساس خودروهای موجود فراهم شده است. 

اجاره خودرو با راننده و بدون راننده نیز در شهر استانبول توسط کارگزار ایرانی و با کیفیت بسیار مناسب فراهم است خودروهای با کیفیت و در صورت نیاز راهنما – راننده نیز امکان سرویس دهی به مسافر را دارند.