چگونه بر روی بلیط خود CIP رزرو کنیم؟

چگونه بر روی بلیط خود CIP رزرو کنیم؟
4/5 - (4 امتیاز)

نحوه استفاده از خدمات cip

این روزها خرید بلیط از سایتهای اینترنتی یکی از ساده ترین کارها برای مسافران است. سایت های معتبر در بخش گردشگری در چند سال اخیر به شدت رشد داشته اند. علاوه بر خرید بلیط اینترنتی امکان خرید هتل، بیمه مسافرتی و حتی تورهای داخلی و خارجی فراهم شده است. بازار رقابت در سایت های آنلاین فروش بلیط هواپیما خصوصا در این روزها در پروازهای داخلی به شدت گرم است. از این رو همه ی شرکتهای گردشگری تمایل دارند در بستر آنلاین خدمات خود را ارائه دهند. البته راه برای تعدادی سودجو و کلاه بردار فراهم شده است که می بایست مسافر در هنگام رزرو و خرید دقت زیادی داشته باشد. از این رو توصیه می شود برای خرید بلیت به صورت آنلاین به این نکته باید توجه داشت که سایت آژانس مسافرتی حتما “نماد اعتماد الکترونیک” داشته باشد. رزرو cip نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اما سوال اصلی: چگونه بر روی بلیط خود CIP رزرو کنیم؟

یکی از ویژگی های سایت های اینترنتی علاوه بر رزرو بلیت پرواز ارائه خدمات جانبی پرواز است. در اینجا می خواهیم به خرید از سایتهایی که امکان رزرو خدمات cip را فراهم می کند، بپردازیم.

پیش از خواندن ادامه مطلب پیشنهاد می‌کنیم، اگر با مفهوم اینکه سی آی پی چیست و چه امکاناتی دارد، مطلب دیگرمان را بخوانید.

 

رزرو بلیت پرواز با cip

در بعضی از سایت های معتبر با همکاری واران امکان خرید خدمات سی ای پی فرودگاه فراهم شده است. مسافر علاوه بر خرید بلیط پرواز بیمه، هتل و …. امکان رزرو آنلاین cip را دارد ازجمله :
– سایت آژانس مسافرتی آتا 2000
– پیله های عصر پرواز
– سایت آزانس مسافرتی ایلیا گشت
– سایت آزانس مسافرتی هفت وادی
– و…
تنها بخشی از آژانس هایی هستند که مسافر علاوه بر خدمات بلیت می تواند خدمات cip را به صورت آنلاین رزرو کند. سایت های رزرو آنلاین این آژانسها معتبر و قابل استناد برای رزرو سرویس سی ای پی فرودگاه هست.

 

روش رزرو آنلاین از سایت

بعد از تهیه بلیت و مشخص شدن اطلاعات پرواز خود می توانید از گزینه تشریفات فرودگاهی یا خدمات cip فرودگاهی که قصد دارید در آن خدمات سی آی پی بگیرید را انتخاب کنید و تعداد مسافر و بازه ی سنی آنها را انتخاب کنید و سپس اطلاعات مسافرین و پرواز را وارد نمایید و در انتها به صورت آنلاین پرداخت و واچر سی ای پی را دریافت نمایید.
کدام فرودگاهها خدمات cip دارند؟

تشریفات سی آی پی فرودگاه در فرودگاههای زیر موجود است. شما می توانید هم در مبدا و هم در مقصد در این شهرها cip خریداری کنید:

Cip فرودگاه مهراباد
-سالن Cip فرودگاه امام خمینی
– Cip فرودگاه مشهد
– Cip فرودگاه تبریز
– بخش Cip فرودگاه اهواز
– Cip فرودگاه کرمانشاه
– ترمینال Cip فرودگاه رشت
– Cip فرودگاه اصفهان
– تشریفات cip فرودگاه کیش
– cip فرودگاه شیراز

 

در سایر فرودگاهها هنوز خدمات cip جهت استفاده مسافران وجود ندارد. همچنین مسافر میتواند خدمات تشریفات فرودگاهی را در فرودگاههای خارجی نظیر:
– سرویس  تشریفات مرحبا در فرودگاه دوبی (مرحبا طلایی، نقره ای، برنزی، فامیلی و ترانزیت)
– لانج فرودگاه استانبول
– و….
را خریداری کند. رزرو این سرویس ها به صورت تلفنی می باشد.

 

هزینه cip

هزینه خدمات cip در فرودگاه های مختلف متفاوت است. هر فرودگاه نرخ مختص به خود را دارد. برای اطلاع از قیمت cip فرودگاه می توانید به منوی تشریفات فرودگاهی مراجعه و همه ی نرخها را مشاهده کنید. هزینه cip فرودگاه امام خمینی بالاتر از همه ی فرودگاههای داخلی است و معمولا هر ساله شاهد افزایش نرخ cip هستیم. در منوی تشریفات فرودگاهی بر اساس کشور و شهر می توانید اطلاعات جامعی از نرخ خدمات به دست بیاورید. 

 

روش رزرو از نرم افزار واتساپ :

ما جهت سهولت دسترسی به پروسه ی رزرو امکان خرید cip از طریق نرم افزار واتس آپ را فراهم کردیم و مسافر می تواند اطلاعات پرواز یا بلیت خود را برای شماره تلفن 09102423100 ارسال نماید و بعد از واریز هزینه سرویس انتخابی، واچر رزرو خود را دریافت کند.  

همچنین شماره تماس پنج رقمی 02157736 جهت رزرو تلفتی و پیگیری رزروها توسط پرسنل پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما مسافران محترم می باشد.

4/5 - (4 امتیاز)

ارسال دیدگاه