نکات مهم رزرو cip و تشریفات فرودگاهی

رزرو CIP

سفر با هواپیما امروزه بسیار رایج شده است و بسیاری از کسانی که می خواهند سفری راحت تر داشته باشند، اقدام به رزرو CIP می کنند. CIP یا همان تشریفات فرودگاهی یکی از بهترین روش ها برای آسانتر کردن سفر به شمار می رود و همه ساله بسیاری از کسانی که می خواهند با استفاده از هواپیما به مسافرت بروند اقدام به رزرو این تشریفات می کنند. تشریفات CIP در تمامی فرودگاه های بین المللی و داخلی ارائه می شود و شما می توانید از این خدمات با قیمت مناسبی استفاده کنید.

اما باید به چه نکاتی در هنگام رزرو CIP توجه داشت و اصولا کدام موارد دارای اهمیت می باشند؟ در این مقاله در مورد نحوه رزرو تشریفات فرودگاهی برای فرودگاه های داخلی و خارجی را برای شما شرح خواهیم داد و نکاتی که در هنگام رزرو باید رعایت کنید را به شما خواهیم گفت تا بتوانید بدون دردسر از این خدمات استفاده کنید.

رزرو cip و تشریفات فرودگاهی

 

رزرو CIP به صورت اینترنتی

یکی از بهترین روش هایی که برای رزرو تشریفات فرودگاهی مورد استفاده می باشد را می توان رزرو آنلاین CIP این تشریفات عنوان نمود. شما می توانید با ورود به وب سایت رزرو کننده تشریفات CIP و وارد کردن اطلاعات و تاریخ پرواز و همچنین تعیین نوع خدمات درخواستی و ترمینال مورد نظر به راحتی رزرو را انجام داده و از آن استفاده کنید.

از مهمترین نکاتی که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت می توان به دقت کردن در وارد کردن اسامی اشاره نمود. در واقع شما باید بتوانید با دقت بالایی اسامی و سنین را وارد کنید تا در هنگام ورود به بخش CIP و استفاده از خدمات این بخش به مشکل خاصی برخورد نکنید. در ادامه بیشتر در مورد رزرو خدمات فرودگاهی توضیح خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که توجه به چه نکاتی در رزرو تشریفات الزامی می باشد.

 

 

رزرو CIP برای معلولین و توانخواهان

یکی از بهترین ویژگی های هر فرودگاه وجود امکانات مناسب برای حمل توانخواهان و معلولین می باشد و شما می توانید برای اینکه بدون مشکل سوار هواپیما شوید و یا نگران عزیزان خود باشید، از رزرو و یا خرید CIP استفاده کنید. در واقع این خدمات بسیار مناسب برای بانوان باردار، افراد مسن و کسانی است که نیاز به یاری از جهت فکری و جسمی دارند. همچنین در صورتی که نوزاد همسفر دارید، رزرو خدمات CIP می تواند برای آسایش و آرامش شما و فرزندانتان گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود.

در صورتی که می خواهید از خدمات صندلی چرخدار و غیره کمک بگیرید و نیاز به وسایل مختلف دارید و یا می خواهید از سوئیت های CIP استفاده کنید، بهتر است پیش از آنکه رزرو خود را انجام دهید، تمامی این موارد را در قسمت توضیحات یادداشت کنید و یا با مسئولین وب سایت رزرو کننده تماس برقرار کرده و در این زمینه از آنها کمک بخواهید.

خدمات تشریفات فرودگاهی

رزرو CIP برای تیم های ورزشی

یکی دیگر از کاربردهای CIP که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همیشه مورد استفاده می باشد، استفاده از خدمات CIP برای تیم های ورزشی می باشد. ورزشکاران نیاز به استراحت و آسایش در کنار آرامش روانی دارند و در صورتی که برای برنامه های ورزشی خود به همراه تیم می خواهند به سفر بروند، بهتر است که خدمات CIP استفاده نمایند. این خدمات با قیمتی بسیار مناسب برای تیم های ورزشی در دسترس است و می توانید اگر سرپرست تیم ورزشی هستید از طریق اینترنت و یا با تماس با مسئولان وب سایت برای رزرو CIP در مبداء و مقصد اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که CIP خدمات با قیمتی مناسب در فرودگاه ها داخلی فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی ، فرودگاه تبریز، فرودگاه اهواز، فرودگاه مشهد و… و خارج از کشور CIP فرودگاه ترکیه و فرودگاه دبی و …ارائه داده می شود و شما می توانید از آنها استفاده نمایید. تیم های ورزشی و مدیران تیم ها همچنین می توانند در سالن CIP جلسات مشترک برگزار کنند و در صورتی که تیم های ورزشی نیاز به برگزاری کنفرانس خبری داشته باشند می توانند با هماهنگی از این خدمات استفاده کنند. لازم است سرپرست تیم ورزشی پیش از رزرو هماهنگی های لازم را در زمینه ترانسفر و سایر تمهیدات سفر داشته باشد.

کنفرانس ها و جلسه هایتان را در CIP برگزار کنید

یکی از مهمترین نکاتی که در رزرو CIP وجود دارد را می توان برگزاری جلسه های تجاری عنوان نمود. معمولا انواع CIP فرودگاه ها این امکان را برای تجار و افراد شاغل و سرشناس فراهم کرده اند که در مسافرت های یک روزه خود بتوانند از سالن CIP برای برگزاری جلسات کاری استفاده کنند.

این امکان برای همه در دسترس است و کافی است در هنگام رزرو CIP قید کنید که خواهان استفاده از خدمات مربوط به برگزاری جلسات کاری می باشید. همچنین می توانید برای پذیرایی حین برگزاری جلسات نیز هماهنگی های لازم را به عمل آورید. در صورتی که علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه برگزاری جلسات در سالن تشریفات فرودگاهی می باشید می توانید با کارشناسان سایت رزرو تماس برقرار کرده و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. همچنین این امکان وجود دارد تا در هنگام رزرو اینترنتی تشریفات فرودگاهی تمامی موارد مورد نظر خود را اعلام کرده و با خیال راحت به سفر خود برسید.

CIP برای تجار و مدیران بهترین گزینه است

بسیاری از تجار برای آنکه بتوانند بهترین تشریفات سفر را داشته باشند می توانند با رزرو CIP  و VIP فرودگاه امام خمینی بهترین سفر هوایی را تجربه نمایند. CIP برای تجار و مدیران می تواند بهترین گزینه باشد چرا که دسترسی به اینترنت پر سرعت و همچنین پریز شارژر برای استفاده از لپ تاپ تقریبا در تمامی مراکز CIP وجود دارد. همچنین کسانی که برای سفرهای چند ساعته آماده می شوند و می خواهند تنها برای یک مورد تجاری به سفر بروند می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. یکی دیگر از مواردی که رزرو CIP را برای تجار و مسافران واجب می کند، ویزای فرودگاهی و اقامت فرودگاهی برای عبور از یک کشور به کشوری دیگر به شمار می رود. در واقع CIP می تواند گزینه ای مطلوب برای تجار و مدیران باشد.

رزرو سی آی پی

 

هنگام رزرو تمامی شرایط خود را ذکر کنید

از مهمترین نکاتی که در هنگام رزرو CIP باید به آن اهمیت بدهید، می توان به ذکر شرایط در هنگام رزرو اشاره کرد. برای مثال در صورتی که نیاز به سوئیت برای استراحت دارید، می خواهید از وسایل کمکی مانند صندلی چرخدار استفاده کنید و یا برای سوار شدن به هواپیما یا پایین آمدن از آن بالابر نیاز دارید، باید زمانی که در حال رزرو تشریفات فرودگاهی هستید، تمامی این موارد را ذکر کنید. تا بدون مشکل بتوانید وارد فرودگاه شده و از خدمات تشریفات آن استفاده نمایید.

به طور کلی می توان گفت که CIP هر فرودگاه شرایط خاص خود را دارد و برای خدماتی که می خواهد به شما ارائه دهد باید آمادگی لازم را داشته باشد تا بتواند بدون مشکل و تاخیر در زمان خدمات مدنظر شما را ارائه دهد.

 

چرا خدمات CIP برای مسافران کثیرالسفر گزینه ای بهتر است؟

معمولا بسیاری از کسانی که در مورد شغل خود زیاد به سفر می روند، هواپیما را به عنوان وسیله نقلیه خود انتخاب می کنند و در این زمینه باید از فرودگاه ها استفاده کنند. رزرو CIP برای این دسته از افراد می تواند گزینه ای بهتر باشد تا در صف ها وقت خود را هدر نداده و بتوانند با خیال راحت از تمامی خدمات تشریفات استفاده کنند. معمولا تجار برای عقد قراردادهای تجاری خود باید سفر کنند و به همین دلیل نیاز به مکانی برای استراحت سفر یک روزه خود دارند که می توانند برای این منظور از خدمات CIP بهره بگیرند. تمامی امکانات برای تسهیل سفر و داشتن یک سفر بهتر در سالن تشریفات فرودگاه به شما ارائه می شود و شما می توانید حتی برای اینکه جلسات کاری خود را برگزار نمایید از خدمات CIP فرودگاهی بهره بگیرید.

در استفاده از سوئیت های CIP به این نکات دقت داشته باشید

بسیاری از کسانی که علاقمند به استفاده از خدمات CIP هستند، رزرو تشریفات را برای استفاده از سوئیت ها جهت استراحت انجام می دهند. در واقع استفاده از این سوئیت ها برای کسانی می تواند مناسب باشد که چند ساعت تا انجام پرواز خود در فرودگاه حضور دارند و می خواهند در یک محیط خصوصی استراحت کنند.

رزرو CIP برای این دسته از افراد با رزرو سوئیت به همراه هم انجام می شود. دقت داشته باشید که هزینه های مربوط به سوئیت جداگانه حساب می شود و شما باید علاوه بر ورودی یک تا سه ساعته استفاده از سوئیت، به ازای هر ساعت اضافه استفاده از خدمات سوئیت، هزینه جداگانه پرداخت نمایید.

خرید سی آی پی

به موارد رایگان و غیر رایگان توجه داشته باشید

تمامی امکانات CIP پس از رزرو CIP برای شما رایگان نمی شود و باید توجه داشته باشید که هزینه های جداگانه ای برای برخی از سرویس ها از شما اخذ خواهد شد. پس در هنگام رزرو CIP دقت لازم را داشته باشید. رزرو تشریفات CIP و ترانسفر فرودگاهی برای کسانی که می خواهند از این خدمات استفاده کنند و کثیرالسفرها می تواند گزینه ای مناسب باشد. ولی در صورتی که می خواهید برای اولین بار از CIP استفاده کنید، بهتر است به موارد رایگان در سالن CIP توجه داشته باشید.

برای مثال هزینه ناهار و شام به همراه سوئیت جداگانه اخذ می شود. در این مقاله به شما گفتیم که CIP چیست و اصولا باید به چه مواردی در رزرو CIP توجه داشت تا بتوان سفری راحت و آسوده داشت. همچنین می توانید برای رزرو این تشریفات از وب سایت اینترنتی واران استفاده کنید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

ارسال دیدگاه