تشریفات فرودگاههای خارجی

تشریفات cip یا لانج و فست ترک در فرودگاههای خارجی

پیرو درخواست های مکرر در خصوص خدمات تشریفات در سایر فرودگاه های دنیا و در جهت تکمیل خدمات واران به مشتریان و مسافران محترم، خدمات تشریفات فست ترک و لانج در فرودگاههای دنیا به خدمات قابل ارائه اضافه شد. تردد در فرودگاهها یکی از موضوعات مهم در مسافرتهای خارجی است. از این رو واران سعی دارد با ارائه خدماتی متنوع و با کیفیت محیط فرودگاهها را مکانی لذت بخش و مناسب برای تردد کند.

با توجه به محدودیت های زیادی که در ارتباط با همکاری با سرویس های خارج از کشور برای ایرانیان و شرکت های گردشگری وجود دارد. ما سعی کردیم با وجود این ممانعت ها و محدودیت ها خدمات CIP ، Fast Track, lounge  را در سایر کشورها برای ایرانیان فراهم کنیم. همانطور که میدانید تعدادی از کشورها با ایرانیان در فرودگاهها رفتار مناسبی ندارند. لکن زمانی که از این خدمات ویژه استفاده کنیم این موضوعات و مشکلات به وجود نخواهد آمد. 

تعداد زیادی از فرودگاهها در دستور کار واران جهت ارائه خدمات تشریفات و عقد قرارداد همکاری است. در حال حاضر تشریفات اختصاصی واران امکان ارائه خدمات لانج فرودگاهی در 150 شهر دنیا را فراهم کرده است. تعداد لانج هایی که امکان رزرو برای مشتریان را دارد 400 لانج می باشد. این لانج ها در سراسر دنیا پراکنده هستند. این خدمات در راستای تکریم ایرانیان و ارائه ی سرویس های در کلاس جهانی فراهم شده است. 

تکمیلی جدیدیرین خبر در خصوص تشریفات در فرودگاههای خارج از ایران

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند در فرودگاههای دوبی، استانبول، مسقط، دوحه، تفلیس و سنگاپور و بیش از 400 لانج دیگر امکان رزرو لانج فرودگاه برای مسافران فراهم شده است از این رو مسافرانی که در پروازهای خروجی از این فرودگاهها یا پروازهای کانکشن نیاز به سرویس لانج فرودگاه دارند می توانند از طریق راههای ارتباطی با ما تماس بگیرند و خدمات مورد نیاز خود را رزرو کنند. 

تیم واران در صدد است بخش فست ترک سایر فرودگاههای دنیا را نیز به خدمات خود اضافه کند. 

 

ارسال دیدگاه