خدمات CIP مسافران هواپیمایی ماهان

cip ماهان

اطلاعیه ویژه مسافران عضو باشگاه مشتریان هواپیمایی ماهان

به اطلاع مسافران محترم شرکت هواپیمایی ماهان می رساند، واران با همراهی باشگاه مشتریان هواپیمایی ماهان اقدام به ارائه سرویس های تشریفات CIP فرودگاهی در فرودگاههای داخلی و بین المللی کرده است لذا مسافران عضو باشگاه مشتریان با سطح بندی مختلف در صورتی که درخواست استفاده از خدمات CIP و یا ترنسفر فرودگاهی را دارند می توانند در خواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و از آفر ویژه برخوردار شوند. باشگاه برای هر خرید به عضو باشگاه مایل هدیه می دهد که می تواند در ادامه برای آپگرید کلاس پروازی و یا خرید بلیط رایگان و سایر سرویسها از این امتیازات استفاده کنند. برای دریافت مایل سی آی پی کافیست پرداخت خود را از طریق کارت های مخصوص باشگاه (صادر شده از بانک پاسارگاد) انجام دهید تا به صورت خودکار امتیاز مایل به حساب شما منظور گردد و در انتهای رزرو، برگه تایید یا ووچر به مسافر ارائه می شود.
لازم به ذکر است تنها در صورتی مسافر می تواند از این پیشنهاد ویژه استفاده کند که از وب سایت varanCIP.com و با کارت ویژه ی مشتریان ماهان خرید خود را ثبت کنند.
همچنین این سرویس برای همه ی پروازها منظور می گردد و صرفا برای پروازهای ماهان نیست. 
خدمات CIP برای مسافران هواپیمایی ماهان در مسیرهای داخلی و خارجی و در فرودگاههای داخلی و بین المللی امکان استفاده را دارد.

در صورت هرگونه سوال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02188504403 داخلی 102 تماس حاصل فرمائید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *