خدمات CIP مسافران هواپیمایی ماهان

4.2/5 - (4 امتیاز)

اطلاعیه ویژه مسافران عضو باشگاه مشتریان هواپیمایی ماهان

به اطلاع مسافران محترم شرکت هواپیمایی ماهان می رساند، واران با همراهی باشگاه مشتریان هواپیمایی ماهان اقدام به ارائه سرویس های تشریفات cip فرودگاهی در فرودگاههای داخلی و بین المللی کرده است. لذا مسافران عضو باشگاه مشتریان با سطح بندی مختلف در صورتی که درخواست استفاده از خدمات سی آی پی و یا ترنسفر فرودگاهی را دارند. می توانند درخواست خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و از آفر ویژه برخوردار شوند.

باشگاه برای هر خرید به عضو باشگاه مایل هدیه می دهد که می تواند در ادامه برای آپگرید کلاس پروازی و یا خرید بلیط رایگان و سایر سرویسها از این امتیازات استفاده کنند. برای دریافت مایل سی آی پی کافیست پرداخت خود را از طریق کارت های مخصوص باشگاه (صادر شده از بانک پاسارگاد) انجام دهید. تا به صورت خودکار امتیاز مایل به حساب شما منظور گردد. و در انتهای رزرو، برگه تایید یا ووچر به مسافر ارائه می شود.

لازم به ذکر است تنها در صورتی مسافر می تواند از این پیشنهاد ویژه استفاده کند، که از وب سایت varanCIP.com و با کارت ویژه ی مشتریان ماهان خرید خود را ثبت کنند.

همچنین این سرویس برای همه ی پروازها منظور می گردد و صرفا برای پروازهای ماهان نیست. 
خدمات CIP برای مسافران هواپیمایی ماهان در مسیرهای داخلی و خارجی و در فرودگاههای داخلی و بین المللی امکان استفاده را دارد. مسافران محترم می توانند هم در مبدا و هم در مقصد خدمات سی آی پی یا سایر خدمات تشریفات را رزرو کنند. دارندگان کارت های باشگاه مشتریان هواپیمایی ماهان به ازای هر 10.000 ریال خرید از واران 1 امتیاز Award دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال برای رزرو cip فرودگاه امام با نرخ 7.500.000 ریال 750 امتیاز دریافت می کنید. 

در صورت هرگونه سوال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با باشگاه مشتریان بانک در تماس باشبد. 

 

cip مسافران هواپیمایی ماهان
خدمات سی آی پی مخصوص مسافران هواپیمایی ماهان

 

 

4.2/5 - (4 امتیاز)

ارسال دیدگاه