خدمات ویلچر هواپیما ( نحوه دریافت خدمات ویلچر در فرودگاه امام خمینی + مهرآباد )

خدمات ویلچر هواپیما ( نحوه دریافت خدمات ویلچر در فرودگاه امام خمینی + مهرآباد )
5/5 - (4 امتیاز)

اگر مشکلات حرکتی دارید و نیاز به دریافت خدمات ویلچر دارید بهترین روش برای استفاده از این خدمات زمانی است که مسافر اقدام به خریداری بلیط خود می کند. در این حالت ایرلاینها موظف هستند خدمات ویلچر را به مسافرانشان ارائه دهند. خدمات wheelchair در فرودگاه مبدا و مقصد به مسافر قابل ارائه است. همچنین درصورتی که مسافر دارای پرواز دوم یا کانکشن باشد این خدمات در فرودگاهی که پرواز کانشکن دارد نیز به مسافر ارائه می شود. بنابراین حتما زمانی که بلیط جهت مسافر تهیه می شود این خدمات برای مسافر بر روی بلیت خریداری شود. 

منظور از خدمات ویلچر صرفا ارائه یک دستگاه ویلچر به مسافران نیست. بلکه بیشتر منظور دستگاه بالابر در باند فرودگاه هست که توسط شرکتهای خدمات فرودگاهی به مسافران نیازمند این سرویس ارائه می شود.  

اگر قصد سفر دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات گسترده تشریفاتی و رفاهی cip میباشد. از جمله سرویس های جانبی که در کنار خدمات cip به مسافران ارائه می شود سرویس ویلچر است که قابلیت رزرو بر روی بلیط شما را دارد.

 

خدمات ویلچر در سالنهای CIP 

عده ای از مسافران بدلیل ناتوانی جسمی نیاز به استفاده از خدمات ویژه در اصطلاح ویلچر دارند این مسافران در صورتی که بر روی بلیط خود در زمان خریداری بلیط خدمات ویژه را درخواست داده باشند می توانند بدون رزرو از این سرویس در سالن cip فرودگاه امام، مهرآباد و غیره استفاده کنند در غیر این صورت می بایست برای خودروهای مخصوص حمل مسافر ویلچری (بالابر) رزرو کنند و هزینه آن را پرداخت کنند.

 

نحوه گرفتن ویلچر در فرودگاه امام خمینی

مسافران محترمی که قصد سفر از فرودگاه امام خمینی را دارند میتوانند با مراجعه به دفتر خیریه کهریزک که در ضلع شرقی سالن پرواز های خروجی قرار دارد در خواست ویلچر نمایند. اگر مسافر توانایی بالا رفتن از پله های هواپیما را نیز ندارد یا برای استفاده از خدمات سالمندان فرودگاه در زمان رزرو بلیط باید در شرکت هواپیمایی اطلاعات لازم را بدهد تا بر روی بلیط این موضوع قید شود. 

 

خدمات ویلچر فرودگاه مهرآباد

خدمات ویلچر در cip فرودگاه مهرآباد به مسافران کلیه ی ایرلاینها ارائه می شود. لکن این موضوع بستگی به تایپ و مدل هواپیما دارد مدل بعضی از هواپیماها بدلیل ارتفاع بسیار کم امکان خدمات دستگاه بالابر برای آن فراهم نیست. لذا مسافر می بایست خود از چند پله ی هواپیمای های کوچک پیاده شود و سپس با دستگاه خدمات ویژه تا جایگاه تشریفات همراهی شود. از این رو در زمان استفاده از سی آی پی به این نکته توجه کنید. 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)

ارسال دیدگاه