راهنمای رزرو CIP از اپلیکیشن

راهنمای رزرو CIP از اپلیکیشن
1/5 - (1 امتیاز)

تیم واران و ساخت اپ رزرو CIP

نیاز به رزرو آسان خدمات CIP در هر برهه ی زمانی از موضوعاتی بود که در ابتدای راه اندازی وب سایت آنلاین رزرو cip فرودگاه به آن فکر شده بود. همه ی تلاش تیم واران در جهت راه اندازی بسترهای آنلاین خدمات فرودگاه بر همین مبنا استوار شده بود. بنابراین همانند همه ی تجارتها نیاز به این خدمات به شدت برای مسافران احساس می شد. لذا در این راستا واران تصمیم گرفت بخش آنلاین رزرو خدمات cip را با کمک و همراهی سالن های سی آی پی فرودگاهها راه اندازی کند.

در ابتدای امر نظر به عدم وجود سیستمی مشابه موضوع, با مطالعات فراوان و صرف زمان طولانی در جهت تحقیق و توسعه طرح به جمع بندی اولیه جهت شروع کار سایت آنلاین رسیدیم. این کار با نلاش تیم فنی و آزمون و خطای بسیار سرانجام به نتیجه رسید و با استقبال مناسب روبرو شد. و در بازه های زمانی که کشور دچار قطع اینترنت بین الملل شد وب سایتهای واران وظایف خود را در راستای تسهیل رزرو خدمات به خوبی به انجام رساندند. 

اپ رزرو

اما در ادامه و با توجه به رشد سریع خدمات موبایلی و مشاهده ی شرایط مشتریان تصمیم گرفته شد جهت رفاه حال مشتریان خدمات cip اپلیکیشن موبایلی این سرویس نیز راه اندازی شود. نظر به وجود محدودیت هایی برای اکانت های اپل ایرانیان و حذف تعداد زیادی از اپلیکیشنها و مشکلات متعاقب آن, واران تصمیم گرفت در مرحله ی اول اپلیکیشن اندروید رزرو cip را راه اندازی و انتشار دهد. از این رو تیم فنی واران توانست این مهم را به انجام برساند. 

در اینجا ما سعی داریم روش رزرو سی آی پی از اپلیکیشن را به سادگی به شما آموزش دهیم:

مرحله ی اول: 
ابتدا اپلیکیشن را از اینجا دانلود یا کافه بازار کنید

app cip
اپلیکیشن cip

مرحله دوم: 
صفحه ی رزرو را مشاهده میکنید که شامل چهار قسمت هست.

cip

مرحله سوم: 

در بخش نام فرودگاه, اسم فرودگاهی را که خدمات cip آنرا می خواهید انتخاب می کنید. همانطور که می دانید واران امکان رزرو سی آی پی های داخلی و خارجی را در سیستم رزرو فراهم کرده است. 

فرودگاه

 

مرحله ی چهارم:
سپس تاریخ پروازخروجی یا تاریخ پرواز ورودی مسافر را انتخاب می کنید. در اینجا باید دقت کنید برای پروازهای ورودی تاریخ صحیح انتخاب شود. تاریخ ورود مسافر به فرودگاه مورد نظر انتخاب شود و نه تاریخ خروج از فرودگاه مبدا. 

تاریخ پرواز cip

مرحله ی پنجم:
در این بخش تعداد مسافران بر اساس سن وارد می شود.  همچنین نوع سفر (سفر داخلی یا خارجی) . نوع پرواز (پرواز ورودی یا خروجی) انتخاب می شود . سپس گزینه جستجو را برای سرویس مورد نظر انتخاب می کنید.

cip kish

 

مرحله ششم:
در این بخش تعداد و نوع سرویس هایی که در فرودگاه مورد نظر وجود دارد به شما نمایش داده می شود. (در اینجا فرودگاه امام خمینی برای پروازهای ورودی انتخاب شده است) و شما می توانید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین برای هر سرویس در قسمت (شرح خدمات) توضیحاتی در خصوص سرویس مورد نظر و امکانات آن ارائه می شود). در این صفحه صرفا نرخ خدمات بر اساس بزرگسال نمایش داده می شود. جهت مشاهده ی نرخ کلیه ی سرویس ها و خدمات به بخش (جزیبات قیمت) مراجعه کنید. بعدا از انتخاب سرویس خود بر روی گزینه «رزرو» کلیک کنید. 

سی آی پی رزرواسیون

 

مرحله ششم:

این بخش شامل ورود اطلاعات پرواز مسافر است و می بایست کلیه ی اطلاعات به صورت دقیق در کادرهای مربوطه وارد شود.  همچنین اطلاعات مسافر شامل نام و نام خانوادگی , جنسیت,ملیت و در صورت نیاز خدمات نیاز به خدمات ویلچر در cip و ویزای فرودگاهی در فیلدهای مشخص وارد شود.

cip booking  cip reservation cip lounge

irancip

 

مرحله هفتم:

این بخش مربوط به خدمات جانبی سالنهای cip است که در صورتی مسافر به این خدمات نیاز داشته باشد می تواند آنها را انتخاب و با ورود اطلاعات تکمیل کنید

سی ای پی

 

  • به عنوان مثال بخش خدمات جانبی cip شامل موارد زیر است: 

    مشایعت کننده و یا استقبال کننده از مسافر یامسافرین
    خدمات ترانسفر فرودگاهی (تاکسی و خودروهای تشریفات فرودگاه) 
    خدمات حیوان خانگی و رزرو سوئیت در بعضی از فرودگاهها ارایه می شود و امکان رزرو برای مسافران وجود دارد.
    بخش توضیحات جهت ارائه توضیحات تکمیلی در صورت نیاز در این بخش قابل مشاهده است.

    mycipcip irancipvaran

 

مرحله ی هشتم:
پیش نمایش اطلاعات و بخش نهایی کردن درخواست شما در این بخش قابل مشاهده است.در صورت تایید نهایی به بخش پرداخت وارد می شوید.

book cip

 

مرحله ی نهایی:

پرداخت از درگاه بانک و سپس دریافت واچر رزرو و امکان ارسال برای مسافر و ذخیره آن.

cip payment

 

ایجاد اکانت اختصاصی

این پروسه رزرو به سهولت و تنها در دو الی سه دقیقه قابل انجام است. و سعی شده فیلدهای ساده ای برای رزرو در نظر گرفته شود تا مسافر یا رزرو کننده بدون مشکل با آن رزرو خود را انجام دهد. 

برای مسافرین کثیرالاسفر و همراهانی که تمایل دارند اکانت اختصاصی داشته باشند تا از مزایای آن استفاده کنند. امکان ثبت نام در منوی نرم افزار وجود دارد همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید قسمتهای مختلفی جهت سهولت در استفاده و در صورت نیاز تماس با پشتیبانی وجود دارد. 

cip registration

 

در صورت نیاز به راهنمایی گزینه تماس با پشتیبانی را کلیک کنید و از همکاران ما راهنمایی بگیرید.

امیدواریم محصول تهیه شده کاربردی و مفید باشد ما را از نظر, انتقاد و پیشنهاد خود مطلع فرمایید.

 

1/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه