مقررات سفر به چین، اسپانیا و ایتالیا

مقررات سفر به چین، اسپانیا و ایتالیا

شرایط جدید پذیرش مسافر در مسیر چین – گوانگجو

با توجه به مقررات جدید ابلاغی کشور چین شرایط پذیرش مسافر در مسیر گوانگجو را به استحضار می‌رساند:
– مسافرین ایرانی و غیر ایرانی در ایران انجام تست های PCR و آنتی بادی IgM را 48 ساعت قبل از پرواز انجام دهند و با نتیجه منفی نسبت به اخد کد سلامت و تأئیدیه فرم اظهارنامه سلامت از سفارت جمهوری خلق چین در تهران به شرح ذیل اقدام نمایند.

– مسافرین با ملیت چینی، تصویر تست های PCR و آنتی بادی IgM با نتیجه منفی را از طریق برنامه WeChat Health Code به سفارت و کنسولگری چین ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تأئید کد سبز سلامت ( Green Health Code ) با معرفه HS اختصاص داده شود و مسافر چینی در فرودگاه این کد به رنگ سبز را به مسئول کانتر پذیرش ارائه نماید، در صورت ارائه با رنگ خاکستری ، نشاندهنده انقضاء کد می باشد و اعتباری ندارد.

– مسافرین ایرانی و دیگر ملیت ها، باید یک روز قبل از پرواز به سفارت چین و کنسولگری چین مراجعه نمایند و به هنگام اخذ ویزا فرم اظهارنامه سلامت ( Health Declaration Code ) را تکمیل و به همراه تست های PCR و آنتی بادی IgM با نتیجه منفی ارائه نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تأئید، فرم مذکور امضاء و ممهور می گردد که مسافر در فرودگاه این فرم تأئید شده را به مسئول کانتر پذیرش ارائه نماید.

 

قابل توجه مسافرین محترم ورودی به کشور اسپانیا:

احتراماً پیرو اطلاع واصله از ریاست محترم “هما” در فرانسه در خصوص شرایط کنونی سفر به کشور اسپانیا و پروتکل های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از گسترش ویروس کرونا (بیماری کووید-19)، مسافران دارای مدارک ذیل می توانند به کشور اسپانیا سفر نمایند.

پاسپورت اتحادیه اروپا/ایسلند/نروژ/سوئیس/انگلستان/کانادا/استرالیا
اقامت اتحادیه اروپا/ ایسلند/نروژ/سوئیس/انگلستان، بلیت تایید شده هواپیما یا قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادرکننده کارت اقامت بصورت ترانزیت الزامی است.
ویزای کاری و یا ویزای اقامتی تایپ D اسپانیا
ویزای دانشجویی تایپ D اسپانیا
ویزای خانوادگی تایپ D اسپانیا
ویزای تایپ C Estancia اسپانیا به همراه کارت اقامت منقضی شده خارج از محدوده هشدار
مسافران بصورت ترانزیت
دیپلماتها، پرسنل بخش های کنسولی و سازمان های بین المللی و اعضای سازمان های بشردوستانه که در حال انجام وظایف خود می باشد.

 

قابل توجه مسافرین محترم ورودی به کشور ایتالیا:

احتراماً پیرو اطلاع واصله از نمایندگی فروش “هما” در ایتالیا در خصوص شرایط کنونی سفر به کشور ایتالیا و پروتکل های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از گسترش ویروس کرونا (بیماری کووید-19)، مسافران دارای مدارک ذیل می توانند به کشور ایتالیا سفر نمایند.

پاسپورت اتحادیه اروپا/ایسلند/نروژ/سوئیس/انگلستان
اقامت اتحادیه اروپا/ایسلند/نروژ/سوئیس/انگلستان، بلیت تایید شده هواپیما یا قطار در ادامه مسیر به کشور صادرکننده کارت اقامت بصورت ترانزیت الزامی است.
ویزای کاری Business تایپ D ایتالیا
ویزای دانشجویی تایپ D ایتالیا، دانشجویانی که برای بار اول به کشور ایتالیا سفر می نمایند می بایست آدرس و محل اقامت آنان در ایتالیا مشخص باشد.
ویزای خانوادگی تایپ D ایتالیا جهت پیوستن به خانواده

 

خدمات cip و تشریفات

تسهیل انجام اقدامات در سالن cip فرودگاه امام خمینی یکی از پیشنهادات ما به مسافرانی است که آسایش و سهولت تردد برایشان در اولویت می باشد. همچنین در پروازهای ترانزیت در فرودگاه دوحه و فرودگاه استانبول خدمات لانج جهت استراحت در مدت توقف توسط واران به مسافران محترم ارائه می گردد. 

ارسال دیدگاه