چگونه از خدمات CIP فرودگاه استفاده کنیم؟

چگونه از خدمات CIP فرودگاه استفاده کنیم؟

روشهای استفاده از خدمات CIP فرودگاه ها

برای استفاده از سرویس ها و خدمات CIP در فرودگاههای داخلی و خارجی روش های متفاوتی وجود دارد. در اینجا به تعدادی از این روشهای رزرو اشاره می کنیم. امیدواریم برای شما مفید باشد.

  1. رزرو از طریق خریداری بلیط بیزینس و فرست کلاس

بعضی از شرکت های هواپیمایی برای مسافران کلاس تجاری و کلاس درجه یک خود اقدام به ارائه این سرویس ها در فرودگاههای مختلف دنیا کرده اند به عنوان مثال خطوط هواپیمایی امارات برای مسافران ویژه خود و دارندگان کارت عضویت پلاتینیوم باشگاه مشتریان و مسافران First & Business Class برای خدمات CIP فرودگاه امام خمینی امتیازات ویژه ای قائل شده است و این مسافرین می توانند به صورت رایگان از خدمات سی آی پی فرودگاه امام استفاده کنند. همچنین دارندگان کارت طلایی باشگاه مشتریان ایرلاین امارات می توانند نیم بها از سی آی پی استفاده کنند. این سرویس فقط در پروازهای خروجی شامل حال مسافران خواهد شد. همچنین این مسافران می توانند از قسمت Business Lounge  که در سالن اصلی فرودگاه واقع شده است نیز به صورت رایگان استفاده کنند. بنابراین دو انتخاب برای این مسافرین وجود دارد.

همچنین برای مسافران بیزینس کلاس شرکتهای هواپیمایی قطرایرویز، ترکیش ایرلاین و ایران ایر به صورت رایگان ارائه می شود. در سالن CIP فرودگاه مشهد مسافران باشگاه مشتریان هواپیمایی ماهان و مسافران بیزینس کلاس نیز می توانند به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنند. این نوع از سرویس منوط به عقد قرارداد شرکت هواپیمایی با جایگاه های CIP در فرودگاهها است و لزوما به این معنا نیست که مسافر کلاس تجاری هر ایرلاینی می تواند از خدمات CIP استفاده کند از این نظر باید به این موضوع توجه داشت. به عنوان مثال هواپیمایی ماهان هیچ گونه قراردادی برای پذیرش مسافرانش در جایگاه C.I.P فرودگاه امام ندارد و مسافرین این هواپیمایی تنها اجازه استفاده رایگان از قسمت لانج اختصاصی ماهان در ترمینال اصلی را دارند. سایر هواپیماییها برای مسافران بیزنس خود با قسمت بیزینس لانج قرارداد دارند و تعدادی از هواپیمایی ها نیز در ایران هیچگونه قراردادی جهت ارائه سرویس به مشتریانشان ندارند. برای کسب اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی می‌توانید با مشاوران متخصص واران تماس حاصل نمایید.

رزرو خدمات سی آی پی واران
خدمات تشریفات اختصاصی واران

 

  1. از طریق عضویت در باشگاه مشتریان

همانطور که در بالا اشاره شد بعضی از شرکتهای هواپیمایی برای مسافران کثیرالاسفر و اعضای باشگاه مشتریان بر اساس سطح بندی خدمات متفاوت و با کیفیتی ارائه می کنند. از سرویس اضافه بار و امکان حمل بار بیشتر توسط شرکت هواپیمایی تا امکان استفاده از خدمات لانج و CIP در فرودگاههای مختلف از جمله خدماتی است که به مشتریان ارائه می شود. در ایران هواپیمایی ترکیش برای مشتریان دارنده ی کارت طلایی (gold) به همراه یک نفر همراه خدمات سی آی پی رایگان در پروازهای خروجی فرودگاه امام در نظر گرفته است بر اساس قرارداد ترکیش ایرلاینز این مسافران می توانند از خدمات CIP و حتی Business Lounge  و Fast Track  در پروازهای خروجی بدون پرداخت هزینه استفاده کنند.

همچنین هواپیمایی امارات نیز بر اساس قرارداد با جایگاه CIP فرودگاه امام خمینی برای مسافران دارای کارت Platinum  و مسافران بیزینس و فرست کلاس خدمات رایگان سی آی پی ارائه می دهد. مسافران IO هواپیمایی امارات نیز از امکانات ویژه و منحصر بفردی در CIP امام برخوردارند. در همین راستا هواپیمایی قطرایرویز و ایران ایر نیز برای مسافران کلاس های تجاری (بیزینس) سرویس CIP فرودگاه امام را به صورت رایگان ارائه می دهند. دارندگان کارت طلایی Gold باشگاه مشتریان هما (sky gift) نیز با ارائه کارت می توانند از CIP به صورت رایگان استفاده کنند. برای باشگاه مشتریان بقیه ی ایرلاینها امکان ارائه سرویس به صورت رایگان با توجه به عدم عقد قرارداد با شرکت پیمانکار CIP وجود ندارد.

 

  1. خرید (رزرو) CIP از طریق سایت

از سایر روشهای رزرو CIP فرودگاه امام خمینی و سایر فرودگاهها به صورت آنلاین و از روی سایت VARANCIP.COM است این سایت امکان رزرو خدمات CIP فرودگاههای مختلفی را برای مسافر فراهم کرده است به این صورت که مسافر با انتخاب فرودگاه مد نظر سرویس خود را خریداری می کند و رسید (ووچر) خدمات را به صورت آنلاین دریافت می کند. همیچنی در بعضی از مناسبت ها امکان استفاده از تخفیفات سایت وجود دارد. همچنین امکان رزرو سرویس فرودگاه تشریفات فرودگاه دبی (مرحبا) نیز در این سایت وجود دارد. سادگی رزرو در سایت تشریفات اختصاصی واران و سهولت رزرو از مزیتهای این سایت است. پشتیبانی آنلاین و شبانه روزی از سایر مزیت های آن می باشد. در صورتی که به هر دلیلی به پشتیبانی نیاز داشته باشید با تلفن 09102423100 می توانید ارتباط برقرار کنید. در وب سایت واران امکان رزرو خدمات ترانسفر فرودگاهی نیز با انواع خودرو وجود دارد.

 

تشریفات cip
سالن cip فرودگاه کیش

 

  1. امکان رزرو CIP به صورت آفلاین

از سایر روشهای رزرو خدمات سی آی پی که از ابتدای راه اندازی سی آی پی ها مورد استفاده قرار گرفته است رزرو از طریق تلفن، فکس و ایمیل است در صورتی که به هر دلیل امکان رزرو آنلاین از سایر روشها برای مسافر فراهم نیست می تواند با ارسال درخواست به صورت آفلاین و با روشهای معمول و واریز هزینه به حساب تشریفات اختصاصی واران اقدام به خرید سرویس CIP نمایند.

 

  1. رزرو سی آی پی از طریق تلگرام و واتس اپ

از سایر روشهای ساده و پر طرفدار استفاده از پیام رسانهای معمول برای رزرو خدمات است. مسافر می تواند با ارسال درخواست و مشخصات پرواز و ارسال عکس فیش واریزی به حساب واران اقدام به رزرو خدمات CIP کند. مشخصات کامل پرواز و یا ارسال عکس بلیط به تلگرام و یا واتس اپ واران با شماره 09102423100 رزرو CIP را در فرودگاه امام، مهرآباد، مشهد، کیش،اصفهان، اهواز، تبریز، کرمانشاه، رشت و دبی  کند.

پشتیبانی نرخ های خدمات را برای مسافر ارسال می کند. مسافر بعد از بررسی می تواند خدمات را خریداری کند. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از خطوط تلفن شرکت واران و یا خط ویژه پشتیبانی کمک بگیرید.

خدمات cip فرودگاه
سالن cip فرودگاه امام خمینی

 

  1. خرید کارت اعتباری CIP

مسافرینی که تعدد سفر دارند و در سفرهایشان همیشه از خدمات سی آی پی استفاده می کنند می توانند با خریداری کارت CIP از شرکت واران و شارژ کارت به دفعات از این سرویس خوب استفاده کنند در این روش دیگر نیاز به هر بار پرداخت هزینه وجود ندارد و صرفا با ارسال اطلاعات پرواز به شماره پشتیبانی بخش کارت امکان رزرو خدمات وجود دارد. در این روش که به جهت سهولت در رزرو مورد توجه مسافران کثیرالاسفر قرار گرفته است مسافر به تعداد سفرهایی که مد نظرش هست کارت را شارژ می کند.

مزیت دیگر آن امکان رزرو با تخفیف ویژه است. همچنین با خریداری کارت شما نه تنها از خدمات CIP فرودگاه امام بلکه از خدمات سایر فرودگاهها نیز می توانید استفاده کنید. به همین دلیل برای کسانی که وقت کمی برای رزرو خدمات دارند این گزینه مناسب و مقرون به صرفه هست.

 

  1. رزرو از طریق عقد قرارداد

تعدادی از شرکتها،هتلها،آژانس های مسافرتی و …. بدلیل زیاد بودن تعداد مسافران با عقد قرارداد و تسویه حساب های مدت دار با شرکت تشریفات اختصاصی واران اقدام به رزرو خدمات برای مسافرانشان می کنند. این روش برای سازمانها و شرکتهای بزرگ اهمیت زیادی دارد. از این بابت واران تنها راائه دهنده ی تخصصی خدمات سی آی پی فرودگاهی شرایطی مناسبی برای شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی فراهم آورده است تا به راحتی و با عقد قرارداد همکاری خوبی جهت دریافت تسهیلات CIP فرودگاهی را دریافت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با تلفن 02188732703 بخش بازرگانی تماس حاصل فرمائید.

ارسال دیدگاه