CIP فرودگاه و دور زدن کرونا

CIP فرودگاه و دور زدن کرونا

 cip چیست؟

کلمه Commercial Important Person که به اختصار CIP اطلاق می شود اصطلاحی است که برای معرفی خدمات تشریفات فرودگاه به کار می رود. این کلمه برای تفاوت قائل شدن با کلمه ی VIP که در فرودگاه به پاویون دولت اطلاق می شود به کار می رود. تشریفات فرودگاهی در فرودگاههای کشور از گذشته تا به امروز وجود داشته است و خدمات متنوعی به مسافران در فرودگاهها ارائه می شود. Cip فرودگاه امام , cip فرودگاه مهرآباد و cip مشهد از اصلی ترین سی ای پی های فرودگاهی کشور هستند. سی ای پی اصولا سرویس منحصربه فرد و مفید برای اقشار مختلف جامعه و مسافران ورودی و خروجی است. مسافران خارجی و مسافران ایرانی جهت سهولت در تردد از cip استفاده می کنند.

Cip فرودگاه امام

سی ای پی فرودگاه امام خمینی در کنار خدمات فست ترک و لانج از بخش هایی است که مسافر می تواند بر روی پرواز خود رزرو کند. ترانسفر فرودگاهی و تاکسی فرودگاه امام هرماه این خدمات به مسافر عرضه می شود و مسافر از درب منزل در تهران یا شهرهای اطراف می تواند تا درب سی ای پی ترانسفر شود. قیمت سی ای پی فرودگاه امام به ازای هر نفر 7.500.000 ریال برای بزرگسال و کودک محاسبه می شود. هزینه cip فرودگاه امام برای نوزاد رایگان محاسبه می شود. سی آی پی همچنین خدمات ویزا و ویلچر نیز به مسافر ارائه می دهد تلفن سی ای پی فرودگاه امام برای رزرو و اطلاع از نرخ خدمات شماره 02157736 می باشد.

Cip فرودگاه مهرآباد

سی آی پی مهرآباد نیز همانند فرودگاه امام خمینی از خدمات خوب و باکیفیتی جهت استفاده عموم برخوردار است تشریفات فرودگاهی مهراباد در داخل ترمینال یک فرودگاه مهرآباد واقع شده است. قیمت سی ای پی مهرآباد در حال حاضر (مرداد 99) 2.932.100 ریال برای مسافر ایرانی منظور می گردد. هزینه سی آی پی مهرآباد برای مسافر غیرایرانی به صورت دلاری محاسبه و دریافت می گردد. برای این منظور به منوی cip ایران بخش cip مهراباد مراجعه نمایید. امکانات مناسبی از جمله اینترنت پرسرعت، صندلی ماساژور بیزینس سنتر و سوئیت های اقامتی در cip مهرآباد وجود دارد.

کرونا در فرودگاه

در شرایط کنونی و برای پرهیز از محیط های آلوده ی فرودگاه cip فرودگاه امام و cip مهراباد روزانه توسط پرسنل خدمات ضدعفونی می شود و کلیه ی پرئتکل های بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس در این بخش رعایت می شود و محیط امنی برای تردد مسافران فراهم شده است. تاکسی فرودگاه امام با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای مسافران خدمات ارائه می دهند و ترانسفر فرودگاهی را مسافر می تواند در کمال آرامش و با خودروهای ویژه واران رزرو کند. همچنین واران با رعایت همه ی موارد بهداشتی امکان اجاره خودرو با راننده را برای مسافران در شهرهای مختلف ایران فراهم کرده است. تنوع خودرو در اجاره خودرو در شهر تهران از مزیت های واران می باشد. این خودروها بعد از هر سرویس کارواش می شوند و به طور کامل ضدعفونی می شوند.

همچنین سی آی پی فرودگاه مهرآباد cip mehrabad نیز با رعایت نکات بهداشتی روزانه پذیرای مسافران ایرلاین های مختلف است. اختصاص صندلی مناسب به مسافران و تشریفات فرودگاهی اختصاصی شامل ترانسپورت تا پای پرواز با خودروی مجزا از مزیت های سی آی پی برای مسافران سی ای پی می باشد.

این روزها مسافران سعی دارند با رعایت نکات بهداشتی در سفرهایشان از محیط های آلوده دور باشند از این رو استفاده از cip یکی از روش های مطمئن و جالب است. خدمات cip شامل تحویل چمدان مسافر به بخش بار توسط پرسنل خدماتی بخش سی ای پی فرودگاه نیز می باشد و دریافت کارت پرواز در سی ای پی توسط مهماندار باعث شده است که مسافران درگیر پروسه های پروازی نشوند.

رزرو cip:

مسافرانی که تمایل دارند cip فرودگاه را رزرو کنند می توانند از طریق سایت واران با انتخاب فرودگاه مورد نظر cip را خریداری کنند و به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام دهند. همچین امکان رزرو از طریق تلفن cip برای مسافران فراهم شده است. 02157736 و تلگرام و واتس آپ سی آی پی : 09102423100.

 

ارسال دیدگاه