وب سرویس CIP و حساب کاربری آژانس

وب سرویس CIP و حساب کاربری آژانس
4.5/5 - (8 امتیاز)

اختصاص حساب کاربری همکار | وب سرویس CIP

با توجه به جدید بودن سرویس خدمات سی آی پی فرودگاهی برای مسافران و حتی شرکتهای گردشگری مجموعه های معدودی در بستر آنلاین اقدام به ارائه خدمات CIP نموده اند از این رو شرکت تشریفات اختصاصی واران در راستای ارائه ی سرویس های تشریفات فرودگاهی CIP به مجموعه های همکار اقدام به راه اندازی پنل رزرواسیون اختصاصی B2B کرده است. لازم به ذکر است این امکانات و همچنین وب سرویس خدمات CIP فرودگاه مشابه دیگری ندارد و شرکت واران تنها شرکت ارائه دهنده ی خدمات وب سرویس CIP فرودگاهی در ایران است.

در حال حاضر تعدادی از مجموعه های گردشگری و آژانس های مسافرتی وب سرویس خدمات cip واران را پیاده سازی کردند و مسافر می تواند از طریق سایت آژانسها در کنار سایر خدمات، سی ای پی را رزرو کند. همچنین علاوه بر امکان ارائه وب سرویس سی آی پی cip فرودگاه های داخلی  امکان رزرو خدمات مرحبا در فرودگاه دبی، خدمات لانج فرودگاه جدید استانبول نیز وجود دارد.

روش های همکاری با آژانس ها و شرکتهای خدمات گردشگری:

تشریفات فرودگاهی واران به دو روش امکان همکاری با آژانسها، هتلها، شرکتها و سایر مجموعه های خصوصی و دولتی را فراهم کرده است: 

روش اول: اختصاص حساب کاربری همکار در پنل رزرواسیون

در این روش همکاران می توانند با درخواست اختصاص پنل به صورت کتبی و همزمان ثبت نام در وب سایت varancip.com بخش ثبت نام نسبت به دریافت حساب کاربری اختصاصی اقدام نمایند. در حساب کاربری تخفیف هایی که مورد توافق قرار گرفته است لحاظ می گردد و کاربر آژانس می تواند با کسر تخفیف رزرو آنلاین CIP را  را انجام دهد و واچر رزرو خود را دریافت نماید. همچنین امکان مارک آپ واچر و یا حذف نرخ های سرویس جهت ارائه به مسافر نیز وجود دارد. کاربر همکار همچنین می تواند واچر مربوط به خدمات سی ای پی را با لوگوی خود به مسافر تحویل دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت دریافت حساب کاربری همکاران لطفا با تلفن زیر تماس حاصل فرمائید:

                                                                                               02157736

 ( cip وب سرویس) API روش دوم: اختصاص

در این روش که برای اولین بار ارائه می گردد، آژانسها، وب سایتهای معتبر، مجموعه های گردشگری و … می توانند درخواست ارائه وب سرویس cip را برای واران ارسال نمایند و از شرایط وب سرویس مطلع شوند. بعد از تایید اولیه آژانس مستندات وب سرویس به همراه قرارداد همکاری ارسال می گردد.  در این روش شرکتها می توانند در کنار سایر سرویس ها نظیر بلیط، تور، بیمه،هتل و … سرویس CIP را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه نمایند. در قرارداد وب سرویس CIP با توجه به شرایط درخواست کننده تخفیفات منظور می گردد. لطفا درخواست وب سرویس خود را به ایمیل زیر ارسال بفرمائید:

darvishi@varancip.com

با توجه به به روزرسانی جدید در شهریور ماه ۱۴۰۱ چند آژانس معتبر تاکنون اقدام به دریافت api سی ای پی نموده اند از جمله به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • آژانس مسافرتی علاالدین
 • آژانس مسافرتی ایوار 
 • آژانس مسافرتی تاپ تورز
 •  آژانس مسافرتی آتا ۲۰۰۰
 • آژانس مسافرتی ایلیا گشت 
 • آژانس مسافرتی پیله های عصر پرواز 
 • آژانس مسافرتی هفت وادی 
 • و…

مزیت CIP و گرایش مسافران به استفاده از این سرویس

بعد از پاندمی کرونا و کاهش ترددها از ترس ابتلا به بیماری، سالنهای سی آی پی با رعایت پروتکلهای بهداشتی فضای مناسبی را برای تردد مسافران با کمترین تماس و نگرانی فراهم کرده است. از این رو تعداد مسافرانی که این روزها از خدمات تشریفات CIP استفاده می کنند بیشتر و بیشتر شده است. از جمله خدماتی که در سالن های سی ای پی به مسافران ارائه می شود:

 • دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان مسافر توسط پرسنل
 • عدم تردد مسافر در بخش کانتر
 • لانج اختصاصی با تدابیر بهداشتی
 • پذیرایی با رعایت پروتکل های بهداشتی
 • خودروی اختصاصی در باند فرودگاه

نکته مهم: همکاران محترم می توانند جهت دریافت فاکتور رسمی خدمات با واحد مالی به آدرس ایمیل account@varancip.com در ارتباط باشند. 

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های واران تماس حاصل فرمائید:

02157736
09102423100

4.5/5 - (8 امتیاز)

ارسال دیدگاه