cip فرودگاه شیراز

5/5 - (3 امتیاز)

افتتاح cip فرودگاه شیراز

شیراز یکی از مقاصد پرتردد کشور است، که به واسطه ی گردشگران فراوان و توریسم قوی هر ساله مخاطبان زیاد داخلی و خارجی را پذیراست. نظر به توسعه ی زیرساختهای گردشگری در شهرهای مختلف و در حوزه های گوناگون راه اندازی سالن های cip فرودگاهی نیز یکی از مواردی است، که در سالیان اخیر رشد خوبی را تجربه کرده است.(افتتاح cip فرودگاه شیراز) از این رو در شهرهای مهم و پرتردد کشور بخش سی آی پی در فرودگاه یکی از مهمترین مکانها به حساب می آید. 

شیراز که سالها قبل بخشی با عنوان CIP را در درون فرودگاه دارا بود و پذیرای مسافران بود. در سالهای اخیر به دلیل تعطیلی سی آی پی به فراموشی سپرده شده بود. در دو سال گذشته مدیریت فرودگاه دستغیب درصدد بود، این سرویس را دوباره راه اندازی نماید. به همین دلیل به همت بخش خصوصی قسمتی از سالن اصلی فرودگاه به سالن cip فرودگاه شیراز اختصاص داده شد.

این قسمت در ضلع سمت راست ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه شیراز قرار گرفته است. cip شیراز دارای ورودی مجزا و پارکینگ مجزا برای مسافران می باشد. همینطور در حال حاضر دربی مجزا در ترمیتال عمومی تعبیه شده است. بنابراین این سرویس به صورت کاملا مجزا می تواند به مسافران ورودی و خروجی فرودگاه شیراز خدمات ارائه نماید. در روزهای اخیر خدمات برای پروازهای داخلی مهیا شده است. در آینده ای نزدیک سرویس برای پروازهای بین المللی نیز فراهم خواهد شد. 

بر اساس اعلام نماینده مردم شیراز در سال آینده ترمنیال پروازهای خارجی به بهره برداری می رسد. همینطور مناقصه سالن cip جهت تعیین پیمانکار برگزار خواهد شد. بنابراین در چند سال آینده شاهد سرویس های جذاب و با کیفیتی در فرودگاه شیراز خواهیم بود. امید است.

سی آی پی فرودگاه شیراز در تاریخ 17 فروردین 1401 افتتاح شد. 

 

گردآوردنده: روابط عمومی تشریفات اختصاص واران | بهار 1401

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه